Współpracujemy  wyłącznie z najlepszymi  producentami
i dostawcami.  Nie  możemy  pozwolić  sobie  na   żadne
kompromisy  bowiem  zadowolenie  klienta  ma dla   nas
największą  wartość.

Te marki to symbol jakości produktów dających gwarancję 
wieloletniego  i bezawaryjnego użytkowania.

 

Rettig Heating sp. z o.o. jest częścią koncernu Rettig ICC Group, największego światowego producenta grzejników. Sztandarową marką koncernu Rettig jest Purmo, niekwestionowany lider na wielu rynkach europejskich, również w Polsce. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne, grzejniki kanałowe, elektryczne i ogrzewanie podłogowe.

 

 

IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o.  firma zajmująca się sprzedażą i serwisem kotłów, podgrzewaczy gazowych oraz instalacji solarnych na terenie całego kraju. Oferta firmy obejmuje kotły jedno- i dwufunkcyjne, wiszące i stojące, z otwartą i zamkniętą komorą spalania.

 

 

Grupa Viega jest  jednym z liderów branży produktów techniki instalacyjnej. Obok systemów rurowych ważną rolę odgrywają także systemy podtynkowe i odpływowe. Asortymenty Viega  znajdują zastosowanie w instalacjach domowych, jak również w instalacjach przemysłowych i przemyśle okrętowym.

 

 

Ariston - światowy lider w produkcji podgrzewaczy, pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych i systemów solarnych

 

 

Sanitec KOŁO oferuje swoim klientom produkty wyposażenia łazienek marki KOŁO, a także jest dystrybutorem wyrobów KERAMAG. Niemieckie firmy należące do Grupy Sanitec, podobnie jak KOŁO oferują wyroby charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i dopracowanym designem.

 

Grupa De Dietrich Remeha tworzy wraz z firmą Baxi grupę BDR Thermea, nową wiodącą firmę w dziedzinie nowatorskich rozwiązań i usług związanych z ogrzewaniem i ciepłą wodą użytkową 

 

FERRO S.A. – jest jednym z liderów branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim. Przedsiębiorstwo od 20 lat produkuje wysokiej jakości armaturę sanitarną i instalacyjną pod marką Ferro oraz elementy instalacji grzewczych pod własną marką Weberman 


 

 

Junkers to marka z ponad 100-letnią tradycją. Producent kotłów gazowych, przepływowych podgrzewaczy wody oraz pomp ciepła do przygotowania c.w.u.. Junkers jako dział branżowy firmy Robert Bosch sp. z o.o. jest obecny w Polsce od 1993 roku. Mocne strony firmy to jakość i zaawansowana technologia.


 

 

 Danfoss – światowy producent komponentów i rozwiązań technologicznych dla chłodnictwa i klimatyzacji, ogrzewnictwa, dystrybucji wody oraz maszyn roboczych.

 

 

 Grupa Armatura jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej.

Free business joomla templates